2018 gegužės 22, antradienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113118
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugsėjo 12 d.
Naujienos
„GameOn“ esporto turnyre kaimynų susirėmimai
2017-09-12, parašė Žebenkštis, aplankė 675


Ištikimiausių fanų skanduotės, džiaugsmo akimirkos ir nusivylimo kartėlis – visa tai jau netrukus užpildys „Litexpo“ erdves, kuriose įvyks didžiausi Baltijos šalyse „League of Legends“ bei  „Counter Strike: Global Offensive“ žaidimo turnyrai. Įspūdingi turnyrų trofėjai ir net 5000 eurų viršyjantis piniginis prizas, kurį įsteigė turnyro rėmėjai „Inida“, „LG“ ir „HyperX“, šiemet sukvietė rekordinį komandų skaičių. Po kelis mėnesius trukusių varžybų liko tik geriausios ekipos, kurios ir susigrums dėl teisės vadintis „GameOn III“ čempionėmis.


„League of Legends“ finalas


Rugsėjo 16-ąją įvyks didysis „League of Legends“ turnyro finalas, kuriame laukia ypač karšta kova. Daugiau nei 2000 eurų priziniame fonde ir specialus turnyro trofėjus suviliojo net 48 komandas iš 12 šalių, kurios savo kelią link finalo pradėjo dar vidurvasarį. Finalo akistatoje dvi neabejotinos turnyro lyderės – titulą ginanti lietuvių komanda „Gameplay DNA“ susirems su tarptautinę sudėtį surinkusia komanda „Team Singularity“. Pastaroji atkrintamosiose varžybose nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.
Tiesa, komandos jau buvo susirėmusios tarpusavyje TOP 8 etape, tačiau tuomet žaidimo nebaigė. Tąkart „Gameplay DNA“ komandai negalėjus tęsti žaidimo dėl techninių nesklandumų, buvo įskaitytas automatinis pralaimėjimas, tad lietuviai sieks revanšo savo fanų akivaizdoje.„Gameplay DNA“ komandos sudėtis: Julius „Zty“ Kuršys, Aleksas „Div1der“ Bogdevičius, Domantas „Domas“ Musinas, Juozas „nofas“ Kiltinavičius ir Aurimas „Pulsas“ Morozovas.


„Team Singularity“ komandos sudėtis: Matthew „xMatty“ Coombs, Daniel „Kroghsen“ Krog, Jakub „Shifter“ Maciejkowski, Jonatan „SezzeR“ Villebro ir Kallon „Kerberos“ Ram.


[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: