2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 4   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugsėjo 20 d.
Naujienos
„GameOn III“ atsisveikino iki kitų metų lapkričio
2017-09-20, parašė Žebenkštis, aplankė 2894


Nors praėjęs savaitgalis ir buvo lietingas, žaidimų ir technologijų entuziastų tai neišgąsdino. Nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto prie parodų ir kongresų centro „Litexpo“ nusidriekė ilga eilė norinčių kuo greičiau pakliūti į „GameOn“ ir pasinerti į žaidimų kultūros siautulį. Šiemet per dvi renginio dienas „Litexpo“ erdves aplankė daugiau nei 15 tūkstančių lankytojų, iš kurių net 3000 buvo įsigiję dviejų dienų bilietus.


„GameOn“ padėjo ne tik kūrėjams, bet ir mokslininkams


Be galo daug svečių, tyrinėjusių parodą, išmėgino naujausius žaidimus, inovatyviausias technologijas, pabendravo su žaidimų kūrėjais akis į akį, o taip pat prisidėjo ir prie mokslo plėtros. „GameOn“ lankytojai noriai klausėsi KTU pranešimų, konstravo robotų rankas, gilino mokslo žinias kartu su Kauno tvirtovės VII-ojo forto specialistais. Žaidimų kūrėjai išklausė fanų pastebėjimus apie savo projektus ir turėjo progą kiekvienam asmeniškai papasakoti, kodėl žaidime pasirinktas būtent toks meninis stilius, valdymas ar mechaniniai elementai.



Šiemet „GameOn“ erdvėse buvo galima išmėginti naują žaidimą „Stall Catchers“, kurį žaisdami žaidėjai prisidėjo prie Alzhaimerio ligos tyrimų. Pasak stendą stačiusių mokslininkų iš „Žmogaus skaičiavimų instituto“, per „GameOn“ savaitgalį buvo surinkta daugiau duomenų, nei per pastaruosius 6 mėnesius. Lietuvos ir kaimyninių šalių žaidėjai paplušėjo iš peties, spartindami kovą su Alzheimerio sindromo plitimu.


Buvo išrinkti nauji „GameOn“ čempionai


Viena svarbiausių ir įdomiausių renginio dalių – esporto turnyrai. Kaip pernai, taip ir šiemet geriausiųjų regiono komandų akistatos dėl įspūdingų trofėjų sutraukė tūkstančius fanų, kurie nevengė garsiai palaikyti savo mylimas komandas. Tiesa, abejose pagrindinėse esporto disciplinose triumfavo užsienio ekipos – „League of Legends“ turnyre pergalę iš lietuvių rankų išplėšė tarptautinė „Team Singularity“ komanda, o „Counter Strike: Global Offensive“ varžybose triumfavo estai „WASD Sports“.



Vis tik ir lietuviai gavo progą džiaugtis, nes greta pagrindinių turnyrų vykusios „KSU Hearthstone taurės“ varžybos išaiškino, kad geriausiai virtualiomis kortomis žaidžia lietuvis Tomas Dailidonis. Jam atiteko turnyro trofėjus ir 500 eurų piniginis prizas.


[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]



Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: