2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 rugsėjo 25 d.
Naujienos
Lyginame MSI namų kompiuterius. „Infinite“ vs „Infinite A“
2017-09-25, parašė Žebenkštis, aplankė 1689


Visai neseniai MSI anonsavo naują namų žaidimų kompiuterių seriją pavadintą Infinite. Taip kompanija norėjo užbaigti savo stalinių kompiuterių asortimentą asortimentą turėdama ką pasiūlyti kiekvienam. Ankščiau MSI namuose žaidžiantiems žaidimų mėgėjams siūlė įsigyti „Trident“, „Nightblade“ ir „Aegis“ serijos kompiuterius. O dabar šį rinkinį papildė ir naujas vardas „Infinite“, kuris, kaip patys MSI skelbia – orientuotas į ateities žaidėjus.


„Infinite“ simbolizuoja begalines galimybes


Pasak MSI, „Infinite“ esmė yra suteikti precedento neturintį kompiuterio galingumą net įvairiose skirtingose jo konfiguracijose. Na tokį, kuris net po kelių metų į pavėsį padėtų naujus konkurentus. Kiekvienas kompiuterio komponentas yra apgalvotas ir sąveikauja su kitais taip, kad būtų išspaudžiamas maksimumas.


Kol kas siūlomi du Infinite kompiuterio modeliai – „MSI Infinite“ ir „MSI Infinite A“. Nors abu šie modeliai pakankamai panašūs, tačiau turi keletą skirtumų, kuriuos ir aptarsime.


Grūdintas stiklas


Mėgstate, kuomet žaidžiant matosi kompiuterio komponentai? O galbūt jums prie širdies klasikinė stalinio kompiuterio išvaizda, kuomet visi kompiuterio kompnentai paslėpti sandarioje dėžėje? „Infinite A“ dėžė parduodama su dvejomis permatomis grūdinto stiklo plokštėmis, kuriomis galėsite pakeisti įprastas „Infinite“ metalines plokštes kompiuterio dėžės šonuose. Kartu gausite ir įprastas metalines plokštes, tad jas galėsite keisti kuomet tik užsigeisite.Mistinė šviesa (angl. Mystic Light)


Jei norite savo kompui duoti savitą stilių ir keisti jo pašvietimą, jums vėlgi reikėtų rinktis „Infinite A‘ variantą. MSI savo kompiuteriuose įmontavo LED pašvietimą, tačiau „Infinite“ serijos kompiuteriai turi tik raudoną spalvą. Jei norite daugiau spalvų, kurių pagalbą galėtumėte suderinti savo kompiuterį su savo marga klaviatūra ar melsvai švytinčia pele – rinkitės „Infinite A“.


Sekantis puslapis»  Žaidimų vaizdo plokštė...
[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: