2018 liepos 16, pirmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113134
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 spalio 8 d.
Naujienos
Intel pristato naują Core procesorių kartą - pakitimai dideli kaip niekad
2017-10-08, parašė Ndx, aplankė 1584

Intel pristatė ilgai lauktus Cofee Lake serijos procesorius - tai jau aštuntoji Core procesorių karta. Intel buvo dažnai kritikuojami, kad jų procesoriai keičiantis kartoms nepatobulėja. Tačiau dabar jie pasikeitė - nors architektūra eilinį sykį nepatobulėjo, tačiau pakitimai palietė branduolių kiekį.


Dabar pristatyti šeši nauji Core i3, Core i5 ir Core i7 serijos modeliai. Labiausiai pasikeitė i3 serija - vietoj dviejų branduolių joje yra keturi, smagu, jog išliko K serijos procesorius su atrakintu branduolių dažniu. Paprastiems geimeriams i3 pilnai pakaks, panašu, jog papildomai į Core i5 ir Core i7 investuos nebent tik maksimalistai. Po du papildomus branduolius įgavo ir Core i5 bei Core i7 serijų procesoriai.


Gera naujiena - šie Intel procesoriai žaidimuose lenkia AMD Ryzen procesorius. Bloga naujiena - jiems reikalingos naujos kartos motininės plokštės. Tiesa išmesti praeitos kartos procesorius ir rinktis šiuos nėra labai geras sprendimas - skirtumas galioj, dėl didesnio branduolių kiekio, nebus pakankamai didelis.

Anandtech, Techpowerup, Games.lt
[Viso balsavo:3, Reitingas: 3]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: