2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 lapkričio 6 d.
Naujienos
„Intel“ ir AMD vienijasi prieš „Nvidia“
2017-11-06, parašė Agnyz, aplankė 1186

„Intel“ ir „Advanced Micro Devices“ gamins mažiems aukštos klasės nešiojamiems kompiuteriams skirtas sistemines plokštes, aprūpintas „Core“ ir „Radeon“ centriniais ir grafikos procesoriais, praneša „Wall Street Journal“.

Naujosios sisteminės plokštės, naudojančios 8-os kartos H serijos „Intel“ procesorius, pasirodys rinkoje kitų metų pradžioje, rašo „PCWorld“.

Integruotos vaizdo plokštės – sena brangių ir galingų mažų nešiojamų kompiuterių silpnoji vieta.

Kaip pastebi „Wall Street Journal“, „Intel“ ir „Nvidia“ dominuoja centrinių ir grafikos procesorių rinkoje, abiejuose segmentuose palikdamos AMD iki 20 % pardavimų, tačiau naujausi jos „Ryzen“ ir „Vega“ centriniai ir grafikos procesoriai abiems puslaidininkių gamintojoms po ilgos pertraukos sudarė rimtą konkurenciją.

Pastaruoju metu „Intel“ ir „Nvidia“ aršiausiai konkuruoja aprūpindamos procesoriais duomenų centrus, iš kurių antroji pamažu išstumia pirmąją. Spėjama, kad „Intel“ siekia padidinti spaudimą „Nvidia“ grafikos procesorių rinkoje, kurioje ji pati neturi didelių ambicijų.

AMD ir toliau gamins specialiai nešiojamiems kompiuteriams skirtas sistemines plokštes su savo procesoriais, bet šie, skirtingai negu tie, kuriuos ji gamins su „Intel“, nebus specialiai pritaikyti žaidimams.

Games.lt


[Viso balsavo:5, Reitingas: 5]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: