2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 lapkričio 9 d.
Naujienos
„Intel“ gamins dedikuotus grafikos procesorius
2017-11-09, parašė Agnyz, aplankė 1172

Praėjus beveik dviem dešimtmečiams nuo „Intel740“ pasirodymo, „Intel“ vėl gamins dedikuotus grafikos procesorius. Už juos bus atsakingas antradienį apie pasitraukimą iš „Advanced Micro Devices“ paskelbęs vyriausiasis „Radeon Technologies Group“ grafikos procesorių architektas Raja Koduri, rašoma kompanijos išplatintame pranešime.

Praėjusio dešimtmečio pradžioje dirbdamas „ATI Technologies“, kurią 2006-aisiais įsigijo AMD, R. Koduri suprojektavo pirmąjį „DirectX 9“ standarto grafikos procesorių „R300“, o po dešimtmečio atliko svarbų vaidmenį diegiant „Retina“ ekranus į „Apple“ produktus. Kaip pastebi „AnandTech“, „Apple“ šiuo metu yra viena iš nedaugelio „Intel“ centrinių procesorių su galingesniais integruotais grafikos procesoriais pirkėjų. 

„Intel“ savo naujiesiems dedikuotiems grafikos procesoriams gali naudoti jau sukurtą integruotų grafikos procesorių architektūrą, naudojamą „Kaby Lake“ ir „Coffee Lake“ centriniuose procesoriuose, kuri, anot „AnandTech“, tam yra pakankamai pažangi. Pasirinkus visiškai naują architektūrą, kuriai suprojektuoti veikiausiai ir buvo pasamdytas R. Koduri, ja paremtų grafikos procesorių gali tekti ilgiau negu 4 metus, spėja puslapis.

„Intel“ daugiau informacijos apie juos kol kas neatskleidžia. Žinoma tik tiek, kad tai bus aukštos klasės dedikuoti grafikos procesoriai.

Games.lt

[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Komentarai: 1-2   
Eagleray, parašė 2017-11-09 16:43
Reitingas:0
Eagleray
O aš tai laukiu kai GPU ir CPU susilies į vieną galingą vienetą gebantį patempti rimtus žaidimus ant aukštų nustatymų. Jau ir dabar integruotos vaizdo plokštės esančios i7 ar net i5 turi ganėtinai geras specifikacijas lenkiančias dar šį dešimtmetį išėjusius GPU.
Cituoti
FanTaz, parašė 2017-11-10 05:47
Reitingas:0
FanTaz
tai kad butent tas ir nutiko Eagleray
https://www.extremetech.com/computing/258501-i...
beja del dedikuotos vga dar yra spekuleciju, bet saip labai realu kad amd ir intel deal butent toks ir buvo kad intel ideda amd gpu i savo cpu bet gauna Raja Koduri
Cituoti
Komentarai: 1-2   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: