2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 lapkričio 14 d.
Naujienos
Call of Duty: WWII atsidūrė Japonijos topo viršūnėje
2017-11-14, parašė Valtel, aplankė 990


Naujasis kompanijos Activision žaidimas Call of Duty: World War II atsirado pirmojoje Japonijos topų vietoje.


Taip žaidimas nukarunavo iki tol buvusį absoliutų topo lyderį, Nintendo Switch konsolei skirtą platformerį Super Mario Odyssey. Japonijos komiksų žurnalas Famitsu teigia, jog taip galėjo atsitikti dėl to, jog COD:WW2 starto savaitę pasirodė kur kas geriau, nei ankstesnis serijos žaidimas Infinite Warfare.


Vis dėlto, Call of Duty: World War II per pirmąją savaitę pardavė tik trečdalį to, ką per savo pirmąją savaitę sugebėjo parduoti Super Mario Odyssey. Kompanijos Bandai Namco perdirbinių kompiliacija .hack// GU Last Recode debiutuoja trečioje vietoje, o kitas žaidimas, skirtas Nintendo 3DS platformai, pavadinimu New Style Boutique 3: Styling Star startuoja ketvirtoje Japonijos topo vietoje.Paaiškėjo, jog žaidimo .hack pardavimai būtų dar didesni, jei jo kopijų būtų daugiau atvežta į prekybą, o jau minėtas žaidimas 3DS platformai viršijo lūkesčius. Kai kurie mažmenininkai buvo teigiamai nustebinti naujojo Call of Duty sėkme. Žaidimas pasirodė puikiai, netgi neturėdamas pre-order galimybės Japonijoje.


Situacija tokia, jog PS4 vėl išsiveržė į priekį, už savęs palikdama Nintendo Switch ir tai jau pastarųjų 4 savaičių tendencija Japonijos topuose. Per pastaruosius metus, Japonijos programinės įrangos rinkoje buvo parduota 33.5% PS4 žaidimų, Nintendo Switch – 25.3%. Tačiau, abi šias platformas Tekančios Saulės šalyje nugali 3DS, kuriai buvo parduota 33.6% žaidimų (beveik tiek, kiek PS4).


Nintendo Switch išlieka geriausiai parduodama savaitės konsole Japonijoje, paskui kurios uodegą velkasi ir, kaip žadama, dar gerus metus vilksis kitos dvi minėtos platformos.


Taip atrodo savaitės, kuri baigėsi Lapkričio 5ąją, Japonijoje parduotų žaidimų Top 10:  1. (PS4) Call of Duty: WWII – Sony

  2. (Switch) Super Mario Odyssey – Nintendo

  3. (PS4) .hack//G.U. Last Recode – BANDAI NAMCO Entertainment

  4. (3DS) New Style Boutique 3: Styling Star – Nintendo

  5. (PS4) ARK: Survival Evolved – Spike Chunsoft

  6. (Switch) Splatoon 2 – Nintendo

  7. (PS4) Assassin’s Creed Origins – Ubisoft

  8. (Switch) Mario Kart 8 Deluxe – Nintendo

  9. (3DS) Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux – ATLUS

[Viso balsavo:1, Reitingas: 1]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: