2018 birželio 24, sekmadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113129
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 gruodžio 11 d.
Naujienos
Kalėdinės „MSI“ akcijos Lietuvoje
2017-12-11, parašė Games.lt Info, aplankė 1211

Artėjant didžiosioms metų šventėms norime pasidžiaugti kartu su mūsų draugais iš „MSI“ ir pristatyti keletą akcijų žaidėjams, vykdomų Lietuvos prekybos vietose. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad akcijos prekių kiekis ribotas, tad skatiname nemiegoti!

Pirk „MSI“ kompiuteri ir gauk žaidimų kėdę

Šiuo metu internetinėje 1A.lt parduotuvėje vykdoma įdomi akcija, kurios metu ne tik galite su didele nuolaida įsigyti nešiojamą „MSI“ kompiuterį, tačiau taip pat gauti ir žaidėjams skirtą kėdę dovanų. Kėdės vertė – 150 eurų. Akcija jau galioja ir veiks iki pat didžiųjų metų švenčių. Tiesa, dovaną gausite tik pirkdami MSI GS, GT ir GE serijos nešiojamuosius kompiuterius. Vieno iš akcijoje dalyvaujančių kompiuterių, „MSI GE73VR 7RF Raider“ apžvalgą rasite žemiau.
„Assasin’s Creed: Origins“ rinkinys
Jei Kalėdoms planuojate rinkti naują kompiuterį, siūlome pro akis nepraleisti „MSI“ motininių plokščių. Perkant Z370 arba X299 serijos plokštes Skytech arba Kilobaitas parduotuvėse, kartu su savo preke gausite ir Assasin’s Creed: Origins žaidimo raktą. Įsigijus vieną iš plokščių jums tereiks užregistruoti savo prekę MSI svetainėje ir netrukus gausite savo žaidimo raktą. Šventiniu laikotarpiu turėsite marias laiko senovės Egipto tyrinėjimui, ir patikėkite mūsų žodžiu, žaidimas tikrai pareikalaus daug laiko.
Kilobaito pasiūlymas ir Skytech pasiūlymas
Perkant naują vaizdo kortą – geriausias metų indie

„Hellblade: Senua’s Sacrifice” liaupsinamas ne be reikalo. Tai vienas įspūdingiausių nepriklausomų studijų žaidimų, kuris gali lygiuotis į AAA kategoriją. Nepriekaištingos žaidimo grafikos reikalauja išties geros vaizdo plokštės, tad Skytech ir Kilobaitas šį žaidimą siūlo kartu su „MSI GeForce GTX 1070 Ti“ vaizdo plokte. Perkate šį puikų daiktą, o kartu gaunate ir „Hellblade: Senua’s Sacrifice“ Steam raktą.
Kilobaito pasiūlymas ir Skytech pasiūlymas


[Viso balsavo:1, Reitingas: 1]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: