2018 birželio 20, trečiadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2017 gruodžio 19 d.
Naujienos
Nešiojamas kompiuteris žaidimams – ką rinktis?
2017-12-19, parašė Žebenkštis, aplankė 1599

Pasak Superdata raporto šiemet pasaulinė žaidimų rinka buvo verta daugiau nei 91 milijardo JAV dolerių. Kas mėnesį mes sulaukiame vis naujų ir be galo įspūdingų žaidimų. Vien per pastaruosius mėnesius sulaukėme ne vieno įspūdingo PC žaidimo – Destiny 2, Wolfenstein II: The New Colossus, Assasins’s Creed Origins bei Call of Duty: WW2 – tai tik keletas hitų, kurie jau sukasi mūsų kompiuteriuose. Vis tik daugelis žaidėjų šių įspūdingų žaidimų negali žaisti dėl senstelėjusios geležies, tad kartu su MSI Gaming paruošėme populiariausių šių dienų žaidimų sąrašą kiekvienam vardui priskirdami geriausiai tam tinkančius MSI nešiojamuosius kompiuterius.


Svarbu paminėti ir tai, kad renkantis nešiojamąjį kompiuterį pagal savo turimą biudžetą labai svarbu atkreiptį dėmesį į savo žaismo įpročius, darbinius poreikius ir kiek „nešiojamo“ nešiojamo kompiuterio norite; įvertinkite kur ir kaip žaidžiate – ar dažniau naudojate kompiuterio klaviatūrą ir ekraną ar jungiate išorinius įrenginius? Ar ketinate kompiuterį nešiotis į studijas, darbą ar kavinę? Ar galingus komponentus naudosite tik žaidimams ar planuojate dirbti su grafinėmis programomis? Tik atsakę į šiuos klausimus galėsite išsirinkti jums tinkamiausią variantą.


Tomb Raider, Witcher 3 ir kiti AAA žaidimai


Šie žaidimai pasižymi įtin aukštos kokybės grafikomis, tad naturalu, jog jiems reiks tikrai rimtos geležies norint žaisti sklandžiai. Į tokiems žaidimams tinkamus kompiuterius paprastai montuojama GTX 1070 ar dar geresnė vaizdo plokštė. Priklausomai nuo jūsų kompiuterio naudojimo įpročių, MSI siūlo net kelis variantus aukščiausios klasės žaismui.


Jei AAA klasės žaidimuose jums svarbiausia aukščiausios kokybės grafika, turėtumėte rinktis MSI GT62VR 7RE modelį, kuris turi aliuminiu dengtą korpusą ir yra apginkluotas išskirtine Cooler Boost 4 technologija su dvigubu termo moduliu skirtu CPU ir GPU aušinimui. Šio monstriuko apžvalgą rasite žemiau.


 Sekantis puslapis»   ...
[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: