2018 birželio 20, trečiadienis.   Games.lt naršo: 1   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 sausio 12 d.
Naujienos
„Creative Assembly“ paskelbė apie naują „Total War“ serijos žaidimą „Three Kingdoms“
2018-01-12, parašė Tagio, aplankė 1182

Pastaraisiais metais „Creative Assembly“ kuriama „Total War“ serija daug dėmesio skyrė „Warhammer Fantasy“ visatai. Nuo istorinių įvykių nukrypusi serija dviejuose žaidimuose leido pasinerti į minėtą visatą bei tikimasi, kad dar grįš ir trečiajam.

Praėjusių metų pabaigoje studija paskelbė, kad yra kuriamas mažesnis serijos papildymas po nauju „Total War Saga“ prekės ženklu „Thrones of Britannia“. Tačiau pasirodo tai nėra vienintelis šiuo metu kuriamas serijos žaidimas, mat kūrėjai paskelbė, kad šiemet sulauksime ir pilnaverčio tęsinio „Three Kindoms“.„Total War: Three Kindoms“ mus nukelia į 190-ųjų mūsų eros metų Kiniją. Šalis panirusi į chaosą, kilusiam į imperatoriaus sostą atsisėdus vaikui, kuris yra valdomas tironiško karvedžio Dong Čo. Valdant šiam rėžimui šalyje vis labiau įsivyrauja anarchija.

Visų šių įvykių fone iškyla trys herojai, ketinantys pasipriešinti tironijai. Juos palaiko štakingos Kinijos šeimos. Būtent šioje konflikto pusėje ir atsidursime mes „Three Kings“ siužetinėje kampanijoje.

Šiuo metu apie patį „Total War: Three Kings“ žaismą ir žaidimo atnaujinimus detalių dar trūksta, galime grožėtis tik pristatomuoju klipu bei minėtomis siužetinėmis smulkmenomis. Daugiau detalių turėtume sulaukti artimiausiu metu.

„Total War: Three Kingdoms“ bus išleistas šių metų rudenį.

SEGA; Games.lt
[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Komentarai: 1-1   
Gediminas, parašė 2018-01-12 07:50
Reitingas:0
Gediminas
Anonsas nuvylė. Iš tikrųjų tikėjausi Viktorijos laikų. Toks žaidimas galėtų apimti visą 19 amžių ir gal net 20-ojo pradžią. Tai išties būtų kažkas naujo ir revoliucinio Total War serijoje. Įsivaizduokit, žaidimą pradedat su didelėmis armijomis, o bėgant laikui jų atsisakoma, kol galop pereinama prie mažų būrių ir kovų tranšėjose. Greitas technologijų vystymasis verstų žaidėją nuolat adaptuotis prie kintančios situacijos ir tai suteiktų jam papildomo iššūkio valdant savo tautą.

Taigi, asmeniškai Thrones of Britannia laukiu labiau. Gaila, kad veiksmas vyks tik Britanijos saloje, nes vikingai ir tamsieji viduramžiai puikiai pritaptų naujame dideliame Total War serijos žaidime.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: