2018 birželio 22, penktadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113127
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 sausio 3 d.
Naujienos
Vasario 1-ąją dieną nauji „CyberConnect2“ projektai
2018-01-03, parašė Valtel, aplankė 1129


Turbūt ne vienas esate girdėjęs, o galbūt ir žaidęs labai keistą… hm… žaidimą, pavadinimu „Asura‘s Wrath“. Jį sukūrė kompanija „CyberConnect2“, tačiau ši studija garsi dėl kitokių žaidimų. „CyberConnect2“ žinoma dėl pagal anime kuriamų, Azijoje ypač garsių kūrinių, kaip Naruto ar .hack. „CyberConnect2“ vadovas Hiroshi Matsuyama visai neseniai pranešė, jog kompanija planuoja vasario 1-ąją dieną paskelbti apie naujausius savo projektus.


„Vietoje to, jog suktumėm godas apie paskutinių 20-ties metų pasiekimus, mes verčiau anonsuosime tai, kokio pobūdžio strategiją žadame naudoti ateinantiems 10 metų,“ „Game Kaiwai Idobata Kaigi“ renginio tiesioginės transliacijos metu, išdidžiai pasakė Matsuyama. „Mes paskelbsime apie naujus CyberConnect2 kuriamus projektus.“Pasak Matsuyama, informacija apie naujus projektus pasirodys garsiame Japonijos video žaidimų žurname „Famitsu“. Jis pridėjo, jog „Famitsu“ kol kas nieko nežino apie tai, ties kuo dirba studija ir tik sausio 11-ąją pradės rinkti informaciją, susijusią su „CyberConnect2“.


Beje, kitame žurnalo „Famitsu“ numeryje, tekste apie 2018-ųjų ambicijas, Matsuyama pareiškė: „Aš kūriau žaidimus daugiau nei 20 metų ir greitu metu anonsuosiu mūsų studijos „Naująjį 10-ties ateinančių metų planą“. Aš paviešinsiu naująją „CyberConnect2“ verslo strategiją. Laukite vasario 1-sios.“


Laukiam?


Šaltinis: gematsu.com


[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: