Po ilgos pertraukos žaidimų kūrimo sferoje, pagaliau vėl minimas kompanijos Reflections Studios naujasis kūrinys. Ši komanda žaidėjams turėtų būti gerai žinoma kaip kontraversionalaus Destruction Derby kūrėja.

Pasirodė jie anaiptol ne todėl, kad jiems pristigo gerbėjų dėmesio, bet dėl svarbaus naujojo savo kūrinio pristatymo publikai, kurio darbas truko net kelerius metus.Taigi gaudžiant audringoms ovacijoms pristatau jums – Driver.

Pateiksiu jums ištrauką iš kompanijos pranešimo spaudai: “Driver – tai lenktyninis veiksmo žaidimas, kuriame žaidėjas turės galimybę atsisėsti prie 70-ųjų epochos automobilio vairo bei dalyvauti pašėlusiose, “Holivudiško stiliaus“ lenktynėse, skrosdamas žymiausių JAV miestų gatves.

Šis žaidimas jus tiesiog “prikaustys” prie sėdimo balno, padarys solidžios adrenalino dozės injekcija, o nuo pašėlusio veiksmo jums gali sustreikuoti širdis”. (Na kaip ištraukėlė? Tikriausiai ir noras žaisti praėjo. Jei vis dėlto žaisite, pasiimkite arčiau telefoną, nežinai kas gali atsitikti gal gydytojo prireiks dėl širdies “sustreikavimo”).

Taigi, o jei konkrečiau, tai viskas atrodytų taip: Jūsų “draiveriškasis” alter ego bus Taneris, slaptą misiją vykdantis policijos pareigūnas. Jūsų, taip pat ir Tainerio, tikslas yra įsijungti į nusikaltėlių gaują bei įgyti visišką jų pasitikėjimą.

Įsijungus į jų gretas, jūs vykdote savuosius slaptus kėslus, t.y. jūs atskleidžiate grupuotės nusikaltimus bei korupcijos tinklą, juosiantį keturis didžiausius JAV miestus – Niujorką, Los Andželą, San Franciską ir Majamį.

Tainerio misija yra visiškai užslaptinta (kadangi jis persekioja ne tik nusikaltėlius, bet ir korumpuotus valdininkus (gal net policininkus), jis negali pasikliauti niekuo išskyrus savimi).

Žaidimo kūrėjai kurdami žaidimą stengėsi jį padaryti kuo tikroviškesnį. Tai pasireiškia mano jau minėtų keturių miestų pastatais, gatvėmis ir įvairiomis miesto detalėmis. Jei jums teko kada nors pabuvoti viename iš minėtų miestų, jūs nesunkiai pastebėsite jų žymiausias bei dažniausiai lankomas vietas, atrodančias beveik taip pat kaip tikrovėje.

Galima pastebėti tokias vietas kaip Empire State Building, Pietinis paplūdimys arba Auksinių Vartų tiltas (Golden Gate Bridge), taip pat bendrą tikrovišką miestų architektūrą. Žaisdami jūs turėtumėte jaustis, kad patekote į Niujorką, Los Andželą ar kokį kitą miestą. Kiekvieną miestą sudaro 20-30 mylių kelio bei 150 tūkstančių pastatų, kurie turi savo realųjį analogą.

Misijų Driver žaidime yra net 44. Tačiau norint sėkmingai baigti žaidimą, galima išsiversti ir su 25. Misijos yra labai įvairios: nuo labai lengvų iki sunkų (galiu nudžiuginti, kad neįveikiamų nėra, tačiau teks labai pasistengti).

Visas misijas teks vykdyti neatsitraukiant nuo automobilio vairo. Kaip pavyzdį galiu paminėti kaip visa tai turėtų atrodyti: “nuvežk dėdę X iš taško A į tašką B”, “surask tą pasiskolinusį niekšą ir supažindink jį su savo automobilio bamperiu”, “privažiuok nesukeldamas įtarimo prie banko Y paradinių durų ir lauk mūsų ten” arba “mums skubiai reikalingi “mentų ratai”. Atlygis už atliktą darbą “toks ir toks” ir t.t.

Kaip matote žaidimukas visai ir nieko, tad siūlau kas dar nepabandėte, kuo greičiau tai padaryti, o kas pabandė spėju negali atsitraukti nuo jo. Sėkmingo žaidimo!.

Manniac